
Диск гальмівний (передній) MB Sprinter 208-416 96- (276x22) (з покриттям) (вентил.), Zimmermann 400.6470.20
2 144,92 ₴
- В наявності
- Код: 400.6470.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB Sprinter 208-416 96- (276x22) (з покриттям) (вентил.), Zimmermann 400.6470.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
400.6470.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
400.6470.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (904) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 408 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 408 D 79 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 102 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 4x4 102 л.с. | 1997–2006 |
| 411 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 411 CDI 4x4 109 л.с. | 2000–2006 |
| 412 D 115 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 122 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 4x4 115 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 4x4 122 л.с. | 1997–2006 |
| 413 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 413 CDI 4x4 129 л.с. | 2000–2006 |
| 414 143 л.с. | 1996–2006 |
| 414 4x4 143 л.с. | 1997–2006 |
| 416 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| 416 CDI 4x4 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t автобус (904) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 408 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 411 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 413 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 414 143 л.с. | 1996–2006 |
| 416 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t фургон (904) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 408 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 408 D 79 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 102 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 4x4 102 л.с. | 1997–2006 |
| 411 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 411 CDI 4x4 109 л.с. | 2000–2006 |
| 412 D 115 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 122 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 4x4 115 л.с. | 1997–2006 |
| VW — LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 143 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 SDI 75 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1996–1999 |
| 2.5 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 83 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TDI 95 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–2003 |
| 2.8 TDI 131 л.с. | 1999–2002 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2001–2006 |
| VW — LT 28-46 II c бортовой платформой/ходовая часть (2DC, 2DF, 2 (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 143 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 SDI 75 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1996–1999 |
| 2.5 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 83 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TDI 95 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–1998 |
| 2.8 TDI 130 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2002–2006 |
| VW — LT 28-46 II фургон (2DA, 2DD, 2DH) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 143 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 SDI 75 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1996–1999 |
| 2.5 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 83 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TDI 95 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–1998 |
| 2.8 TDI 130 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2002–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 400.6470.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 849, 015 521 2032, 016.291-00A, 02.35.025, 03.110.1926.180, 07517, 083 521 2032/PD, 09.9618.14, 10 90 7517, 10 92 2857, 107 687, 1110185, 1163109800, 16453, 1815203377, 1815203397, 1815313397, 186774, 187041, 19-0730, 19-0730MAX, 19-0730SPORT |
| Стан | Новий |
| Висота | 77 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 130 |
| Вага (кг) | 6.7 кг |
| Тип допуску | Допущено для автомобілів класу M1/N1 |
| Висота [мм] | 77 |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 276 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 144,92 ₴





