
Колодки гальмівні (передні) Audi A3 97-03/Skoda Fabia I/VW Golf 97-08 (ушки вверх) (Ate-Teves), Zimmermann 23130.195.1
1 184,34 ₴
- В наявності
- Код: 23130.195.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A3 97-03/Skoda Fabia I/VW Golf 97-08 (ушки вверх) (Ate-Teves), Zimmermann 23130.195.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23130.195.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23130.195.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — BORA (1J2) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 4motion 125 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| VW — GOLF IV (1J1) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1997–2005 |
| 1.6 100 л.с. | 1997–2004 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 4motion 125 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T GTI 180 л.с. | 2001–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2004 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2004 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 90 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.3 V5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 V6 4motion 204 л.с. | 1999–2005 |
| VW — GOLF V (1K1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GTI 200 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 R32 4motion 250 л.с. | 2005–2008 |
| VW — JETTA IV (162, 163) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 TSI 16V 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI Hybrid 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 MPi 90 л.с. | 2015–2018 |
| 1.8 TSI | 2014–н.в. |
| 2.0 115 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TSI 211 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 FSI 170 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 23130.195.1 |
| Кросс-номери | 025 231 3019/A, 025 231 3019/PD, 0633 00, 0633.00, 10303, 107 085, 108 504, 13.0460-7111.2, 13.0470-7111.2, 13046071112K-SET-MS, 13046071112K-SET-MSP, 13046071112N-SET-MS, 13046071112N-SET-MSP, 13046071172K-SET-MS, 13046071172N-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, Golf, Roomster, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 20 |
| Гальмівне встановлення | ATE-TEVES |
| Ширина [мм] | 146 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 184,34 ₴






