
Диск гальмівний (задній) Skoda Octavia III 17- (253x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 600.3258.20
1 853,49 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600.3258.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Skoda Octavia III 17- (253x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 600.3258.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
600.3258.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
600.3258.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 600.3258.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 E00, 08.D616.11, 10015 V, 103027, 107516, 1163209000, 142.2048, 1815314307, 18623, 23-1817C, 24.0110-0420.1, 24011004201-PCS-MS, 24011004201-PCS-MSP, 25866C, 314307, 361302040656, 563593JC, 5815314307, 5Q0 615 601 C, 600.3258.52, 6065534 |
| Стан | Новий |
| Висота | 61 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.7 кг |
| Висота [мм] | 61 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 253 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 10/5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 853,49 ₴




