
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Range Rover/Discovery V 09- (Brembo), Zimmermann 24659.170.1
5 196,02 ₴
- В наявності
- Код: 24659.170.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Range Rover/Discovery V 09- (Brembo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24659.170.1 |
| Кросс-номери | 025 246 5916, 025 246 5916/PD, 1048.0, 1048.0, 1051116, 1051117, 116126, 1170890, 13.0460-4885.2, 13.0470-4885.2, 19-2996, 22 11 6126, 22.35.123, 22-1024-0, 224036, 2465901, 37801, 402B0916, 50-0L-L08, 50L08, 5502224036, 573343CH, 573343J, 573343JC |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 96 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 96 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | BREMBO |
| Ширина [мм] | 190 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 196,02 ₴




