
Диск гальмівний (передній) Opel Astra K 15- (276x26) R15, Zimmermann 430.2641.20
2 591,02 ₴
- В наявності
- Код: 430.2641.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Opel Astra K 15- (276x26) R15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 430.2641.20 |
| Кросс-номери | 09.D391.11, 103604, 104857, 13597459, 13597460, 142.1927, 15758C, 18525, 19-4744, 231-03-194, 24.0126-0187.1, 24012601871-PCS-MS, 24012601871-PCS-MSP, 24012601871PR-PCS-MS, 24012601871PR-PCS-MSP, 24012601871-SET-MS, 24012601871-SET-MSP, 25733 V |
| Стан | Новий |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 105 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 105 |
| Вага (кг) | 6.3 кг |
| Висота [мм] | 46 |
| Діаметр центрування [мм] | 60 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 276 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 591,02 ₴








