
Диск гальмівний (передній) Lexus ES/UX/Toyota Camry/Rav4 17- (305x28), Zimmermann 590.2840.20
3 452,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: 590.2840.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Lexus ES/UX/Toyota Camry/Rav4 17- (305x28), Zimmermann 590.2840.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
590.2840.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
590.2840.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — RAV 4 V (_A5_, _H5_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (MXAA52) 175 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD (MXAA54) 175 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi (MXAA52) 173 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 173 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 590.2840.20 |
| Кросс-номери | 09.D979.11, 18941, 20246 V, 30-83 521 0136/PD, 3145190, 43512-06170, 43512-33150, 58153145190, 590.2840.53, 60-02-2055C, 602055C, 8DD 355 135-241, 8DD 355 135-241, 92304303, 92304305, ADBP430119, AE1258, BBD5595, BN-2048, BS-9696C, BV 9515, DF 190323 |
| Стан | Новий |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.9 кг |
| Висота [мм] | 50 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 305 |
| Мінімальна товщина [мм] | 25 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 452,81 ₴




