
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (E39) 96- (324x30) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.1296.20
2 949,41 ₴
- В наявності
- Код: 150.1296.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (E39) 96- (324x30) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.1296.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.1296.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.1296.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E39) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2003 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2003 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2003 |
| 530 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2003 |
| 530 i 231 л.с. | 2000–2003 |
| 535 i 245 л.с. | 1999–2003 |
| 540 i 286 л.с. | 1996–2003 |
| BMW — 5 Touring (E39) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2004 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2004 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2004 |
| 530 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2004 |
| 530 i 231 л.с. | 2000–2004 |
| 540 i 286 л.с. | 1997–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.1296.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 024, 08.34.067, 09.8961.21, 09.8961.76, 150.1296.52, 150.1296.54, 150.1296.55, 17335, 1815201544, 1815311544, 1815341544, 18557, 186884, 19-1043, 19-1043MAX, 19-1043SPORT, 20 91 8557, 201544, 23-0693C, 24.0130-0107.1, 24.0330-0107.1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 74 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10.4 кг |
| Висота [мм] | 74 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 324 |
| Мінімальна товщина [мм] | 28,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 949,41 ₴







