
Диск гальмівний (передній) VW Sharan/Ford Galaxy 95-10 (300x26) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 250.1346.20
2 451,59 ₴
- В наявності
- Код: 250.1346.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) VW Sharan/Ford Galaxy 95-10 (300x26) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 250.1346.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
250.1346.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
250.1346.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WGR) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2006 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2006 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2003–2006 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2006 |
| 2.3 16V 146 л.с. | 1997–2006 |
| 2.3 16V 140 л.с. | 2001–2006 |
| SEAT — ALHAMBRA (7V8, 7V9) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 131 л.с. | 2002–2008 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1996–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.8 V6 204 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 V6 4motion 204 л.с. | 2000–2010 |
| VW — SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2010 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2010 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 115 л.с. | 1995–2010 |
| 2.0 LPG 115 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.8 V6 24V 204 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 V6 24V 4motion 204 л.с. | 2000–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 250.1346.20 |
| Кросс-номери | 03.110.2600.260, 1 141 782, 109 523, 1110066, 115 521 1086, 15879, 15879C, 17355, 1815204772, 1815314772, 183 521 1086/PD, 19-1035, 19-1035MAX, 19-1035SPORT, 197239, 204772, 23-0736C, 231-03-032, 24.0126-0115.1, 24.0326-0115.1, 24012601151-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 56 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.5 кг |
| Висота [мм] | 56 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 451,59 ₴




