
Диск гальмівний (передній) VW Passat 96-00 (280x22) (з покриттям) (вентилований), Zimmermann 600.3207.20
2 011,86 ₴
- В наявності
- Код: 600.3207.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) VW Passat 96-00 (280x22) (з покриттям) (вентилований), Zimmermann 600.3207.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
600.3207.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
600.3207.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8E2, B6) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2004 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2004–2004 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2000–2004 |
| AUDI — A4 (8EC, B7) (26) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2004–2008 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2004–2008 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2004–2008 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 130 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 126 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2005–2008 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2004–2006 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2004–2008 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2005–2008 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2005–2008 |
| AUDI — A4 Avant (8E5, B6) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2004–2004 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2004 |
| AUDI — A4 Avant (8ED, B7) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2004–2008 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2004–2008 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2004–2008 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 130 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 126 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2005–2008 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2004–2006 |
| 2.7 TDi 163 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2006–2008 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 600.3207.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 916, 09.7196.11, 09.7196.14, 09.7196.1X, 1032006, 107 684, 1110164, 115 521 1017, 1163112600, 16877, 1815204762, 1815314762, 1815344762, 183 521 1017/PD, 18398, 186582, 19-0758, 19-0758MAX, 19-0758SPORT, 204762, 2143186, 23-0468C, 231-03-014 |
| Стан | Новий |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A8, Passat, A4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.2 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 011,86 ₴




