
Колодки гальмівні (передні) Kia Carens IV 13- (Mando) (з аксесуарами), Zimmermann 25757.175.2
2 028,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25757.175.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Kia Carens IV 13- (Mando) (з аксесуарами), Zimmermann 25757.175.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25757.175.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25757.175.2 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — CARENS IV (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 135 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.7 CRDi 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.7 CRDi 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GDi 166 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25757.175.2 |
| Кросс-номери | 0 986 494 981, 025 257 5717, 05P2032, 1050.0, 1050.0, 1051145, 116261, 116418, 13.0460-5661.2, 13046135492N-SET-MS, 13046135492N-SET-MSP, 1675993980, 182147, 19-3378, 22-1026-0, 223449, 231-01-223, 2575701, 2575703, 302139, 321321, 33 10 5390 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 133 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 60 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | MANDO |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 028,98 ₴




