
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/Q5 12-/Porsche Macan 14- (Brembo) (132x77x16), Zimmermann 25643.170.1
2 257,62 ₴
- В наявності
- Код: 25643.170.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/Q5 12-/Porsche Macan 14- (Brembo) (132x77x16), Zimmermann 25643.170.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25643.170.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25643.170.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4G2, C7, 4GC) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| S6 quattro 450 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| S6 quattro 450 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A7 Sportback (4GA, 4GF) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| S7 quattro 450 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 250 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2012–н.в. |
| AUDI — Q5 (FYB) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2017–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25643.170.1 |
| Кросс-номери | 000 426B-SX, 025 256 4316, 025 256 4316/PD, 025 256 4317, 025 256 4317/PD, 115 179, 1170789, 13.0460-4879.2, 13.0470-4879.2, 13046048792N-SET-MS, 13046048792N-SET-MSP, 1527 00, 1527.00, 16939, 182112, 19-3594, 21527.00, 22-0979-0, 2247132, 231-01-227 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 77 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A6, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 77 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | BREMBO |
| Ширина [мм] | 132 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 257,62 ₴




