
Сайлентблок ресори (задньої) Toyota Hilux 2.5/3.0 D4d 04-15, Blue Print ADT380168
111,84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: ADT380168
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок ресори (задньої) Toyota Hilux 2.5/3.0 D4d 04-15, Blue Print ADT380168. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT380168
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT380168 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — HILUX (VIGO) III пикап (TGN1_, GGN2_, GGN1_, KUN2_, KUN1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 4WD 102 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 D-4D 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 D-4D (KUN15_, KDN1_) 88 л.с. | 2005–2006 |
| 2.5 D-4D 4WD 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 D-4D 4WD 144 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 D-4D 4WD 171 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT380168 |
| Кросс-номери | 102103, 43TO031, 502-17160, 81 10 2103, 90385-T0001, 90385-T0009, B9607, BSK7651, FSK7651, GM-1126, GOJ277, GOM-277, J4282003, LSB-0019, LSB-0022, RU-277, SBL-9012, SS10763 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 53 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 21 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.03 кг |
| Внутрішній діаметр | 21 |
| Довжина [мм] | 53 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111,84 ₴




