
Втулка стабілізатора (переднього) Chrysler Voyager IV 00-08 (d=26.5mm), Blue Print ADA108013
242,11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: ADA108013
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (переднього) Chrysler Voyager IV 00-08 (d=26.5mm), Blue Print ADA108013. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA108013
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA108013 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — GRAND VOYAGER IV (RG, RS) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 147 л.с. | 2000–2008 |
| 2.5 CRD 141 л.с. | 2000–2008 |
| 2.5 CRD 120 л.с. | 2005–2008 |
| 2.8 CRD 150 л.с. | 2004–2008 |
| 3.3 174 л.с. | 2000–2008 |
| 3.3 AWD 174 л.с. | 2000–2008 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA108013 |
| Кросс-номери | 04743041AA, 04743041AC, 04743041AD, 04743041AE, 14 94 1010, 41010, 4238675, 4743041AA, 4743041AC, 4743041AD, 4743041AE, 506151, 72-3864, 79-00907-SX, CH-SB-10724, EMB7454, K04743041AA, K04743041AC, K04743041AD, K04743041AE, WG2028129, WG2254344 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 54 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.085 кг |
| Довжина [мм] | 54 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 51 |
| Ширина [мм] | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242,11 ₴




