
Фільтр повітряний Fiat Doblo 1.4 i 10-/Opel Combo 1.4 i 12-, Blue Print ADZ92231
611,58 ₴
- В наявності
- Код: ADZ92231
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Fiat Doblo 1.4 i 10-/Opel Combo 1.4 i 12-, Blue Print ADZ92231. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADZ92231
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADZ92231 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DOBLO Combi (152, 263) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 Natural Power 120 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — DOBLO c бортовой платформой/ходовая часть (263_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 Natural Power 120 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — DOBLO Фургон/универсал (263_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 Natural Power 120 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — COMBO Tour (X12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CNG 120 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (X12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CNG 120 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADZ92231 |
| Кросс-номери | 08 34 658, 095510031, 095513089, 121-08051, 153071760528, 1694141680, 170199, 26-2769, 51857341, 8 34 658, 95510031, 95513089, A63612, AP 098/5, AR04.124, C 24 080, DAF3345, EAF821, ELP9681, F 026 400 680, F253001, FA-0253JM, FA-0253JM, FA-0253JM |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.080 кг |
| Висота [мм] | 48 |
| Довжина [мм] | 240 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 611,58 ₴





