
Фільтр повітряний Volvo S60 10-18/S80 /V70 /CX70 3.0-3.2 06-, Blue Print ADF122203
575,61 ₴
- В наявності
- Код: ADF122203
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Volvo S60 10-18/S80 /V70 /CX70 3.0-3.2 06-, Blue Print ADF122203. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF122203
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF122203 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 II (134) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 T AWD 351 л.с. | 2014–н.в. |
| T6 AWD 304 л.с. | 2010–н.в. |
| T6 AWD 329 л.с. | 2014–н.в. |
| VOLVO — S80 II (AS) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 238 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 243 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 AWD 243 л.с. | 2010–н.в. |
| T6 AWD 286 л.с. | 2007–н.в. |
| T6 AWD 305 л.с. | 2010–н.в. |
| VOLVO — V60 I (155, 157) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 T AWD 351 л.с. | 2014–н.в. |
| T6 AWD 305 л.с. | 2010–н.в. |
| T6 AWD 329 л.с. | 2014–н.в. |
| VOLVO — V70 III (BW) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 238 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 243 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 AWD 243 л.с. | 2011–н.в. |
| T6 AWD 286 л.с. | 2007–н.в. |
| T6 AWD 305 л.с. | 2011–н.в. |
| VOLVO — XC60 (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 AWD 243 л.с. | 2010–н.в. |
| T6 AWD 286 л.с. | 2008–н.в. |
| T6 AWD 304 л.с. | 2010–н.в. |
| T6 AWD 329 л.с. | 2014–н.в. |
| VOLVO — XC70 II (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 AWD 243 л.с. | 2007–н.в. |
| T6 AWD 286 л.с. | 2008–н.в. |
| T6 AWD 304 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADF122203 |
| Кросс-номери | 109111, 1512-4298, 30745344, 512 321 0003, 600 638, 71-02012-SX, A141319, A1486, A2268, A45005, AFAU404, AP 165/8, B2V028PR, BFA2400, CA10500, DAF1593/2, EAF3677.10, EAF831, ELP9410, F249601, LA-553, LF-1020, LVFA1415, LX 1593/2, LX 1593/2, PA7576 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 238 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, XC60, XC70, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.243 кг |
| Висота [мм] | 61 |
| Довжина [мм] | 238 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 212 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575,61 ₴




