
Фільтр повітряний Mini Cooper 2 1.6/2.0D 10-, Blue Print ADB112218
534,68 ₴
- В наявності
- Код: ADB112218
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mini Cooper 2 1.6/2.0D 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADB112218 |
| Кросс-номери | 108319, 1287-LF-PCS-MS, 13 71 8 509 032, 1500495, 153071760739, 1613723080, 18605, 18605, 2133684, 26-2334, 50014563, 8A0322, A0523, A141790, A1494, A2425, A63650, AR 373, BFA2471, C 1287, CA11211, DAF3251, DP1110.10.0764, EAF3620.20, EAF797, EL9433 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 237 мм |
| Внутрішній діаметр | 69 мм |
| Зовнішній діаметр | 121 мм |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Mini Clubvan, Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.300 кг |
| Висота [мм] | 237 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 121 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 534,68 ₴




