
Фільтр повітряний Ford Focus 1.6 TDCi 04-12/Mazda 3 1.6TD 03-13, Blue Print ADM52252
291,69 ₴
- В наявності
- Код: ADM52252
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Ford Focus 1.6 TDCi 04-12/Mazda 3 1.6TD 03-13, Blue Print ADM52252. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM52252
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM52252 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS C-MAX (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — FOCUS II Фургон/универсал (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–2011 |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| MAZDA — 3 (BK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DI Turbo 109 л.с. | 2004–2009 |
| 1.6 MZ-CD 90 л.с. | 2006–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DI Turbo 109 л.с. | 2004–н.в. |
| VOLVO — C30 (533) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 109 л.с. | 2006–2012 |
| VOLVO — S40 II (MS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| VOLVO — V50 (MW) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 109 л.с. | 2005–2012 |
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM52252 |
| Кросс-номери | 1 232 095, 1 457 433 099, 1 486 703, 121-11030, 1500047, 1512-4215, 152071758687, 20-03-336, 20336, 2133073, 26-0433, 27105-LF-PCS-MS, 302 126, 30639701, 31152, 36MZ010, 3M51-9601-DA, 50014142, 71-01320-SX, 712 321 0002, 7M51-9601-DA, 8A0046, A0253 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.221 кг |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 267 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 172 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291,69 ₴




