
Фільтр повітряний Mazda 6 2.3 MPS 05-07/CX-7 2.3 MZR 07-13, Blue Print ADM52255
357,63 ₴
- В наявності
- Код: ADM52255
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mazda 6 2.3 MPS 05-07/CX-7 2.3 MZR 07-13, Blue Print ADM52255. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM52255
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM52255 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 (GG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 MPS Turbo 260 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — CX-7 (ER) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 AWD 248 л.с. | 2006–2012 |
| 2.3 DISi 241 л.с. | 2006–2009 |
| 2.3 MZR DISI Turbo AWD 238 л.с. | 2006–2014 |
| 2.3 MZR DISI Turbo 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.3 MZR DISI Turbo 260 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 MZR 163 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM52255 |
| Кросс-номери | 121-11101, 1512-3100, 20-03-300, 20300, 26-0987, 35-12 321 0007, 36MZ000, 71-01107-SX, 8A0623, A1409, A141420, A470, A474J, A63386, AFAU036, AFAU056, AJ57-13-Z40, AJ57-13-Z40 9A, AP 113/9, C 31 012, CA11074, CMZ12463, DAF2632, DP1110.10.0499, EAF3754.10 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6, CX-7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.460 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 310 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 176 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357,63 ₴




