
Фільтр повітряний Audi A3/Skoda Octavia 1.6-2.0TDI 03-13/VW Caddy/Golf/Passat 1.4TSI - 2.0 TDI 05-14, Blue Print ADV182229
459,76 ₴
- В наявності
- Код: ADV182229
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Audi A3/Skoda Octavia 1.6-2.0TDI 03-13/VW Caddy/Golf/Passat 1.4TSI - 2.0 TDI 05-14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV182229 |
| Кросс-номери | 0 986 AF2 438, 109216, 112 321 0046, 11291351301, 154068192390, 16986, 16986, 1K0129620E, 1K0129620E, 1K0129620E, 1K0129620E, 1K0129620L, 1K0129620L, 1K0129620L, 1K0129620L, 28.0002-0198.2, 50 019 009, 585028, A1217, A140853, BFA2082, C 35 154/1 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 347 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459,76 ₴




