
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззовні) Mazda 6 02- (49x12x45), Blue Print ADM58028
464,40 ₴
- В наявності
- Код: ADM58028
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззовні) Mazda 6 02- (49x12x45)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM58028 |
| Кросс-номери | 2307-1512, 270600, 35-14 610 0000, 42346, 43MZ049, 500711, 5103201, 514030, 7055, 70648, 83 94 2346, 8500 50810, 8500 50810, 87-71051-SX, A32-0152, BC-SB 455, BSK6465, BU5413, C8402, CAS-0671, DS13-0249, EMS8360, FSK6465, GJ6A-34-710, GJ6A-34-710A |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.21 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 45 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Товщина (мм) | 49 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464,40 ₴




