
Фільтр паливний Fiat Scudo 2.0 D Multijet 11-, Blue Print ADP152305
465,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADP152305
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Fiat Scudo 2.0 D Multijet 11-, Blue Print ADP152305. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADP152305
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADP152305 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 II (B7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C4 Picasso I (UD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CITROEN — C5 III (RD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C5 III Break (TD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C8 (EA_, EB_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2006–н.в. |
| CITROEN — DISPATCH (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 125 128 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 HDi 95 95 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — DISPATCH фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 125 128 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 HDi 95 95 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — DS4 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — DS5 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 HDi 200 Hybrid4 Привод на все колеса 200 л.с. | 2011–2015 |
| DS — DS5 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Hybrid4 200 л.с. | 2015–2018 |
| FIAT — SCUDO (270_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Multijet 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 D Multijet 128 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — SCUDO фургон (270_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Multijet 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 D Multijet 128 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — GALAXY (WA6) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| PEUGEOT — 3008 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 165 л.с. | 2009–н.в. |
| PEUGEOT — 308 (4A_, 4C_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 HDi 163 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 308 CC (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 163 л.с. | 2009–н.в. |
| PEUGEOT — 308 SW (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 150 л.с. | 2011–н.в. |
| PEUGEOT — 5008 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 5008 I Van (0U_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| HDi 136 (0URHEM) 136 л.с. | 2012–2017 |
| HDi 150 (0URHEM) 150 л.с. | 2009–2017 |
| HDi 165 (0URHHT) 163 л.с. | 2009–2017 |
| PEUGEOT — 508 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| PEUGEOT — 508 SW (3) |
| Двигун |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADP152305 |
| Кросс-номери | 1 682 001, 104809, 1520076, 1530-2841, 16 116 591 80, 16 116 591 80, 1611659180, 1682001, 1906.A7, 1906.A7, 1906.A7, 2 037 668, 2136705, 26-1140, 304 036, 30-ECO028, 37TO022, 3ECO028, 50014484, 63612, 77131, 927X-KF-PCS-MS, 9467637280, 9F0093 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Висота | 74 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 97 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | DS5, 308, Jumpy, C-Max, RCZ, C4, C5, Kuga, Expert, Focus, 508, S-Max, Mondeo, Scudo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.095 кг |
| Висота [мм] | 74 |
| Діаметр прокладки [мм] | 97 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465,72 ₴






