
Фільтр повітряний Jeep Cherokee 2.0 16V 13-, Blue Print ADBP220079
717,15 ₴
- В наявності
- Код: ADBP220079
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Jeep Cherokee 2.0 16V 13-, Blue Print ADBP220079. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP220079
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP220079 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — CHEROKEE (KL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T-GDi 4x4 272 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP220079 |
| Кросс-номери | 177173, 68320315AB, K68320315AB, WG2217526, WG2230396, 177173 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.376 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 405 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 159 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717,15 ₴





