
Диск гальмівний (задній) Nissan Leaf 10-/Juke 14-/Qashqai 10-/X-Trail 01-13 (292x16), Blue Print ADP154314
1 531,05 ₴
- В наявності
- Код: ADP154314
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Nissan Leaf 10-/Juke 14-/Qashqai 10-/X-Trail 01-13 (292x16), Blue Print ADP154314. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADP154314
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADP154314 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — 350 Z (Z33) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 301 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.5 280 л.с. | 2003–н.в. |
| NISSAN — 350 Z Roadster (Z33) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 280 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.5 301 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — JUKE (F15) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DIG-T NISMO 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 4x4 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 214 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — LEAF (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Electric 109 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — LEAF (ZE1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Electric 150 л.с. | 2017–н.в. |
| NISSAN — QASHQAI +2 (JJ10E) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–2010 |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2008–2013 |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 114 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 117 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–2013 |
| 1.6 dCi Повний 130 л.с. | 2011–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 dCi Повний 150 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 Повний 141 л.с. | 2008–2014 |
| NISSAN — ROGUE (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 173 л.с. | 2007–2013 |
| 2.5 169 л.с. | 2010–2013 |
| 2.5 170 л.с. | 2010–2013 |
| 2.5 AWD 173 л.с. | 2007–2013 |
| 2.5 AWD 169 л.с. | 2010–2013 |
| 2.5 AWD 170 л.с. | 2010–2013 |
| NISSAN — X-TRAIL (T30) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2001–2013 |
| 2.0 4x4 150 л.с. | 2001–2013 |
| 2.5 4x4 179 л.с. | 2002–2013 |
| 2.0 140 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 4x4 140 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 4x4 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 4x4 114 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 4x4 165 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T31) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 4x4 177 л.с. | 2009–2013 |
| 2.0 FWD 141 л.с. | 2007–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 173 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi FWD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 FWD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 169 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32) 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 dCi (T32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T | 2015–н.в. |
| 2.0 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.5 4x4 170 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS (HY_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 dCi (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| SAMSUNG — QM5 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADP154314 |
| Кросс-номери | 17632, 23-1322C, 24011601191-PCS-MS, 24011601191-PCS-MSP, 24011601191PR-PCS-MS, 24011601191PR-PCS-MSP, 24011601191-SET-MS, 24011601191-SET-MSP, 312261, 36-15 523 0050, 36-15 523 0050/PD, 43 20 000 16R, 432003112R, 43206-3NF0A, 43206-3NL0A, 43206-3NL0B |
| Стан | Новий |
| Товщина | 62 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Samsung, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Juke, 350Z, QM5, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 5.42 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 292 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 62 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 16 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 531,05 ₴







