
Диск гальмівний (задній) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 08- (267.8х12) (+ABS) (з підшипником), Blue Print ADP154305
3 873,52 ₴
- В наявності
- Код: ADP154305
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 08- (267.8х12) (+ABS) (з підшипником), Blue Print ADP154305. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADP154305
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADP154305 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 bivalent 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i (MFKFX, MFKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.6 HDI 75 (MF9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO I фургон (M_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 bivalent 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| Electric 57 л.с. | 2011–2011 |
| CITROEN — BERLINGO MULTISPACE (B9) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 110 | 2016–н.в. |
| 1.6 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 75 | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 110 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 75 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 90 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 95 98 л.с. | 2010–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO Фургон (B9) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 4x4 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 75 | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 110 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 75 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 90 | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 90 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 90 4x4 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 95 98 л.с. | 2010–н.в. |
| Electric 67 л.с. | 2014–н.в. |
| CITROEN — C4 II (B7) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 130 130 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 115 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C4 Picasso I (UD_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 THP 140 140 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — DS4 (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 160 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 200 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADP154305 |
| Кросс-номери | 11-15 523 4008, 11-15 523 4104, 16 118 408 80, 16 118 408 80, 16 118 408 80, 16 192 388 80, 16 192 388 80, 16 192 388 80, 1619238880, 17835C, 19-1902SPORT, 19-1963, 19377366, 2411252387B-PCS-MS, 2411252387B-PCS-MSP, 26CI003, 311951, 37680, 4249.45 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 73 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, 308, Berlingo, C4, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 6.65 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з кільцем сенсора ABS |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 268 |
| Поверхня | промащений |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 73 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 873,52 ₴








