
Фільтр повітряний Ford Focus 1.8/2.0 TDCI 04-12, Blue Print ADF122226
310,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADF122226
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Focus 1.8/2.0 TDCI 04-12, Blue Print ADF122226. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF122226
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF122226 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS C-MAX (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2003–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — FOCUS II кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2005–н.в. |
| VOLVO — C30 (533) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 136 л.с. | 2006–2012 |
| VOLVO — S40 II (MS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| VOLVO — V50 (MW) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 D4 131 л.с. | 2005–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADF122226 |
| Кросс-номери | 1 232 494, 1 486 702, 1500072, 1512-4206, 18333, 18333, 2133157, 26-0540, 28110-LF-PCS-MS, 302 084, 38922, 3M51-9601-BA, 50 93 8922, 50014013, 71-01321-SX, 7M51-9601-BA, 8683560, 8A0149, AP 074/6, AR9696PM, BFA2056, BSG 30-135-029, C 28 110, DFA1005 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.28 кг |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 282 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 171 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,70 ₴




