
Фільтр повітряний Dodge Caliber 1.8/2.0 16V 06-12/ Jeep Compass/Patriot 2.4 16V 06, Blue Print ADA102217
439,22 ₴
- В наявності
- Код: ADA102217
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Dodge Caliber 1.8/2.0 16V 06-12/ Jeep Compass/Patriot 2.4 16V 06, Blue Print ADA102217. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA102217
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA102217 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DODGE — CALIBER (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 156 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — COMPASS (MK49) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — PATRIOT (MK74) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 Eco + 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA102217 |
| Кросс-номери | 04891694AA, 04891694AA, 121-10071, 1500357, 1512-4137, 1667453680, 1718557, 20-00-018, 20018, 26-1382, 33007-LF-PCS-MS, 36DG002, 44-12 321 0004, 4891694AA, 4891694AA, 71-01920-SX, 8A0397, A0314, A10196, A1311, A141002, A63419, AFAU175, AP 093/2 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 326 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 31 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.320 кг |
| Висота [мм] | 31 |
| Довжина [мм] | 326 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439,22 ₴




