
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Pajero/Montero 00-12 (300x22), Blue Print ADC44379
1 763,52 ₴
- В наявності
- Код: ADC44379
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Pajero/Montero 00-12 (300x22), Blue Print ADC44379. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC44379
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC44379 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — MONTERO CLASSIC (V2_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 115 л.с. | 2002–н.в. |
| MITSUBISHI — MONTERO III (V7_W, V6_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDi 115 л.с. | 2001–2006 |
| 3.2 Di-D 165 л.с. | 2000–2001 |
| 3.2 Di-D 160 л.с. | 2000–2006 |
| 3.5 203 л.с. | 2000–2007 |
| MITSUBISHI — MONTERO III Вездеход открытый (V6_W, V7_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDi (V64W, V74W) 99 л.с. | 2000–2006 |
| 2.5 TDi (V64W, V74W) 115 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 (V73W) 170 л.с. | 2001–2006 |
| 3.2 DI-D (V68W, V78W) 165 л.с. | 2000–2006 |
| 3.2 DI-D (V68W, V78W) 160 л.с. | 2001–2006 |
| 3.5 V6 GDI (V65W, V75W) 203 л.с. | 2000–2006 |
| MITSUBISHI — MONTERO IV (V8_W, V9_W) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 V6 4WD 189 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 4WD 174 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 4WD 178 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD (V98W, V88W) 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.8 V6 248 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.8 V6 (V87W, V97W) 250 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO II (V3_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DiD 4WD 165 л.с. | 2000–2007 |
| MITSUBISHI — PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DI-D 160 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD 200 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC44379 |
| Кросс-номери | 0993-5205, 17130, 19-0949, 19-0949SPORT, 203041, 23-0778C, 24012207241PR-PCS-MS, 24012207241PR-PCS-MSP, 26047, 26MI007, 313041, 32-15 523 0018, 32-15 523 0018/PD, 5010-1385, 562777CH, 5815203041, 5815313041, 6020-3041VK-SX, 6020-3041V-SX, 602521 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 72 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 140 |
| Вага (кг) | 6.740 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 94 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 72 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 763,52 ₴





