
Фільтр повітряний Audi Q7/VW Touareg, Blue Print ADV182256
451,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADV182256
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi Q7/VW Touareg, Blue Print ADV182256. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADV182256
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADV182256 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4L) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2006–2010 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 TDI 224 л.с. | 2009–2012 |
| 3.0 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI 272 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 280 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 FSI 280 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 TDI 326 л.с. | 2007–2009 |
| 4.2 TDI 340 л.с. | 2009–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE (955) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 241 л.с. | 2003–2007 |
| 3.2 250 л.с. | 2003–2007 |
| 3.6 290 л.с. | 2007–2010 |
| GTS 405 л.с. | 2007–2010 |
| S 385 л.с. | 2007–2010 |
| S 4.5 340 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo 450 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo S 500 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.8 540 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.8 550 л.с. | 2008–2010 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV182256 |
| Кросс-номери | 110 851, 112 954, 1500124, 1512-2664, 1512-2991, 153071760422, 1638024780, 20-0L-L08, 20L08, 2133175, 24396, 39219-LF-PCS-MS, 50014180, 7L0 129 620, 7L0 129 620, 8A0072, 955 110 131 00, 955 110 131 10, A0368, A10247, A140852, AP 004/3, BFA2131 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.486 кг |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 395 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451,93 ₴




