
Колодки гальмівні (передні) Kia Cerato 04-, Blue Print ADG04294
1 382,20 ₴
- В наявності
- Код: ADG04294
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Kia Cerato 04-, Blue Print ADG04294. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG04294
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG04294 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — CERATO (LD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| KIA — CERATO седан (LD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 115 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG04294 |
| Кросс-номери | 025 242 1817/W, 10300855, 1050972, 1080-6230, 1134 02, 1134.02, 1145 002B-SX, 1145 002-SX, 12-1200, 13.0460-5791.2, 13046057912N-SET-MS, 13046057912N-SET-MSP, 151-1169, 19-1435, 21134.02, 223517, 231-01-269, 2421801, 24236z, 27KI035, 301705, 321711 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 382,20 ₴





