
Фільтр паливний Nissan Navara/Armada 2.5dCi 05-, Blue Print ADN12331
866,97 ₴
- В наявності
- Код: ADN12331
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Nissan Navara/Armada 2.5dCi 05-, Blue Print ADN12331. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12331
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12331 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ARMADA (R51) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4WD 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — CAMIONES / FRONTIER (D40) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 144 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2009–н.в. |
| NISSAN — NAVARA c бортовой платформой/ходовая часть (D40) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 190 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN12331 |
| Кросс-номери | 122-13044, 1520197, 1613724280, 16400-EC00A, 16400-EC00C, 1724025, 183935, 21-00531-SX, 26-0673, 30-01-100, 30100, 37NI004, 71975, 920/6-KF-PCS-MS, 9F0107, A120275, A120275V, AFFF075, BFF8058, CFF100498, D20719, DFFL440/37, DFFL440/6, DN1986 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 138 мм |
| Висота | 138 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.42 кг |
| Висота [мм] | 138 |
| Довжина [мм] | 138 |
| Виготовлення фільтра | з гвинтом спуску води |
| Зовнішній діаметр [мм] | 98 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866,97 ₴





