
Фільтр повітряний Honda CR-V 2.2 i-DTEC 07-, Blue Print ADH22279
568,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADH22279
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda CR-V 2.2 i-DTEC 07-, Blue Print ADH22279. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH22279
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH22279 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CR-V III (RE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i-DTEC 4WD 150 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22279 |
| Кросс-номери | 121-06063, 1500569, 1512-4289, 153071762541, 17220-RFW-G01, 184287, 20-04-456, 20456, 26-1292, 30.B05.00, 36HO047, 585851, 8A0494, A10321, A141739, A2785, A28004, A3122, A63659, AP 105/3, AR1712PMJ, B24081PR, BFA2514, CA12856, DAF3349, E1350L |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 236 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.430 кг |
| Висота [мм] | 56 |
| Довжина [мм] | 236 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 233 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568,24 ₴



