
Фільтр повітряний Subaru Justy III/Suzuki Ignis I-II 1.3/1.5 03-, Blue Print ADK82231
229,84 ₴
- В наявності
- Код: ADK82231
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Subaru Justy III/Suzuki Ignis I-II 1.3/1.5 03-, Blue Print ADK82231. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADK82231
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADK82231 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — JUSTY III (G3X) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 94 л.с. | 2003–н.в. |
| SUZUKI — IGNIS (FH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 Sport (RG415) 109 л.с. | 2003–2005 |
| SUZUKI — IGNIS II (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 94 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.3 4x4 94 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 99 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 4x4 99 л.с. | 2003–н.в. |
| SUZUKI — WAGON R+ (MM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 94 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.3 4WD 94 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADK82231 |
| Кросс-номери | 121-16078, 1378086G00, 13780-86G00, 1500302, 183894, 20-07-715, 20715, 26-0944, 2653-LF-PCS-MS, 33-12 321 0006, 36SZ008, 8A0436, A10146, A1109, A141263, A-14390, A2021, A63294, A64-0405, A9507, AP 190/3, BFA2329, C 2653, CA9103, CSZ12610, DAF1148 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Justy, Ignis |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.13 кг |
| Ширина [мм] | 150 |
| Довжина [мм] | 251 |
| Висота [мм] | 37 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229,84 ₴




