
Диск гальмівний (передній) Renault Kangoo 08-/Zoe 12-/Clio IV 13- (258x22) (з покриттям), Blue Print ADR164307
1 450,61 ₴
- В наявності
- Код: ADR164307
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Renault Kangoo 08-/Zoe 12-/Clio IV 13- (258x22) (з покриттям), Blue Print ADR164307. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADR164307
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADR164307 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CAPTUR (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 TCe 90 90 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — CLIO IV (BH_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 TCe 75 (BHNP) 76 л.с. | 2018–н.в. |
| 0.9 TCe 90 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 16V 73 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe 120 | 2016–н.в. |
| 1.2 TCe 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi 90 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 RS 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 RS Trophy | 2015–н.в. |
| RENAULT — CLIO IV Grandtour (KH_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 TCe 90 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 16V 73 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TCe 120 | 2016–н.в. |
| 1.2 TCe 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 90 90 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — CLIO IV Фургон/хетчбэк (BH_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 90 (BHAJ) 90 л.с. | 2014–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FW0/1_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (FW0F) 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 85 (FW0A, FW0B) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (FW0G) 90 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — LOGAN I (LS_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 LPG 72 л.с. | 2008–2013 |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2007–н.в. |
| RENAULT — LOGAN II (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 16V LPG 72 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 84 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 80 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 82 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 102 л.с. | 2014–н.в. |
| RENAULT — LOGAN II универсал (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 73 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 16V LPG 72 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 84 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 80 л.с. | 2013–н.в. |
| TCe 90 (K8M1) 90 л.с. | 2017–2020 |
| RENAULT — SANDERO/STEPWAY I (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 102 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 84 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 72 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — SANDERO/STEPWAY II (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 73 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi (B8AL) 90 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 80 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 16V 102 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 SCe 75 (B8JD) 73 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 16V LPG 72 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 84 л.с. | 2013–н.в. |
| TCe 90 (B8MA, B8M1, B8JR) 90 л.с. | 2015–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADR164307 |
| Кросс-номери | 02.35.550, 142.1688, 142.1780, 1642750980, 18155, 23-1342C, 23-1504C, 24012202701-PCS-MS, 24012202701-PCS-MSP, 24012202701PR-PCS-MS, 24012202701PR-PCS-MSP, 24012202701PR-SET-MS, 24012202701PR-SET-MSP, 24012202701-SET-MS, 24012202701-SET-MSP, 25719z |
| Стан | Новий |
| Товщина | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Dacia, Renault, Smart |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Forfour, Fortwo, Sandero, Kangoo, Dokker, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 5.5 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 61 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 258 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 44 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450,61 ₴







