
Фільтр повітряний Honda CR-V 2.4 16V 12-, Blue Print ADBP220023
516,86 ₴
- В наявності
- Код: ADBP220023
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Honda CR-V 2.4 16V 12-, Blue Print ADBP220023. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP220023
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP220023 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CR-V V (RW_, RT_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i-VTEC AWD (RW4) 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.4 i-VTEC AWD (RW6) 186 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP220023 |
| Кросс-номери | 172205PHA00, HA-8680, HA-8680, J1324094, MD-3086, WG2217475, 17220-5PH-A01 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.278 кг |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 276 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 179 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516,86 ₴





