
Фільтр повітряний Suzuki Vitara II 1.6 15-/SX4 1.6 13-, Blue Print ADK82246
343,40 ₴
- В наявності
- Код: ADK82246
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Suzuki Vitara II 1.6 15-/SX4 1.6 13-, Blue Print ADK82246. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADK82246
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADK82246 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — SX4 (JY) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2013–н.в. |
| SUZUKI — VITARA (LY) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (APK 416) 117 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 AllGrip (APK 416) 117 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADK82246 |
| Кросс-номери | 121-16103, 13780-61M00, 13780-61M00, 13780-61M00-000, 1512-4192, 153071762395, 183978, 20-08-832, 20832, 26-1328, 28200-LF-PCS-MS, 33-12 321 0018, 36SZ050, 71-01588-SX, 8A0756, A10279, A146930, A1845, A2667, A63517, AFAU288, AP 173/4, AR13780PM, BFA2595 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.188 кг |
| Висота [мм] | 34 |
| Довжина [мм] | 280 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 166 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343,40 ₴




