
Колодки гальмівні (задні) Mazda CX5 11-, Blue Print ADM542114
1 264,42 ₴
- В наявності
- Код: ADM542114
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mazda CX5 11-, Blue Print ADM542114. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM542114
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM542114 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 165 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 AWD 192 л.с. | 2015–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KF, KE) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 165 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G AWD 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D AWD 188 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 AWD 194 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM542114 |
| Кросс-номери | 025 223 3214/PD, 05P2069, 1158.0, 1158.0, 116422, 1170920, 151-0053, 1675995980, 182258, 19-3671, 22-1158-0, 2233201, 24664z, 27MZ049, 33 10 7260, 35157, 402B1328, 5000-5116, 51-03-318, 51318, 573858CH, 5SP2069, 6121638, 704-11112, 8110 50927 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 112 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.875 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 112 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 14 |
| Ширина [мм] | 43 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 264,42 ₴




