
Диск гальмівний (задній) VW Caddy 03- (272x10), Blue Print ADV184326
1 241,61 ₴
- В наявності
- Код: ADV184326
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) VW Caddy 03- (272x10), Blue Print ADV184326. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADV184326
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADV184326 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2012 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2006–2012 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2007–2012 |
| AUDI — A3 (8V1, 8VK) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2012–н.в. |
| AUDI — A3 Limousine (8VS, 8VM) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–2018 |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 30 TDI 115 л.с. | 2018–н.в. |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2008–2013 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2008–2013 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2011–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2008–2013 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV184326 |
| Кросс-номери | 07.35.269, 114 027, 115 523 0012/PD, 142.1575, 18117, 19-2018, 19-2018MAX, 19-2018SPORT, 1K0 615 601 AA, 1K0 615 601 AA, 1K0 615 601 AA, 1K0 615 601 AA, 2 587 070, 2047137, 23-1248C, 24011003561-PCS-MS, 24011003561-PCS-MSP, 24011003561PR-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Товщина | 48 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Superb, Caddy, Leon, A1, Touran, A3, TT, Golf, Altea, Formentor, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 4.11 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 272 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 48 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| для оригінального номера | 5Q0 615 601 D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 241,61 ₴





