
Фільтр повітряний Toyota Camry/Celica/Avalon 1.8-3.0i 91-03/Lexus RX300 3.0 24V 98-08, Blue Print ADT32236
293,04 ₴
- В наявності
- Код: ADT32236
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Camry/Celica/Avalon 1.8-3.0i 91-03/Lexus RX300 3.0 24V 98-08, Blue Print ADT32236. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32236
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32236 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (F1, F2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 188 л.с. | 1991–1997 |
| LEXUS — ES (MCV_, VZV_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 190 л.с. | 1996–2001 |
| LEXUS — RX (MCU15) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 201 л.с. | 2000–2003 |
| 300 AWD 201 л.с. | 2000–2003 |
| LEXUS — RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 204 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — CAMRY (_CV1_, _XV1_, _V1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| (VCV10) 188 л.с. | 1991–1996 |
| 2.2 (SXV10) 136 л.с. | 1991–1996 |
| TOYOTA — CAMRY (_CV2_, _XV2_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 126 л.с. | 2000–2001 |
| 2.2 (SXV20_) 131 л.с. | 1996–2001 |
| 3.0 24V (MCV20_) 190 л.с. | 1996–2001 |
| 3.0 V6 184 л.с. | 1996–2001 |
| TOYOTA — CAMRY SOLARA купе (MCV3_, ACV3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 159 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — CAMRY Station Wagon (_XV1_, _CV1_, _V10) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| (VCV10) 188 л.с. | 1992–1996 |
| 2.2 (SXV10) 136 л.с. | 1992–1996 |
| TOYOTA — CELICA (ST20_, AT20_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 16V (AT200/ST) 116 л.с. | 1993–1999 |
| 2.0 i 16V 170 л.с. | 1996–1999 |
| 2.0 i 16V (ST202/GT) 175 л.с. | 1993–1999 |
| TOYOTA — CELICA кабрио (AT20_, ST20_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 16V 170 л.с. | 1993–1999 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT32236 |
| Кросс-номери | 1 987 429 151, 121-17095, 1512-3108, 1667450380, 17801-03010, 17801-03010, 17801-74060, 17801-74060, 20-02-298, 20298, 26-1405, 27272, 36LX010, 585344, 81 92 7272, 8A0419, A137, A140119, A174, A1849, A326, A60944, A70-0212, AFAI031, AP 143, B130150196 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 308 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Solara, Celica, RX, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.460 кг |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 308 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 186 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293,04 ₴




