
Фільтр повітряний Honda Pilot 3.5i 08-15, Blue Print ADH22284
522,09 ₴
- В наявності
- Код: ADH22284
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Pilot 3.5i 08-15, Blue Print ADH22284. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH22284
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH22284 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — PILOT (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 4WD 249 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.5 4WD 253 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22284 |
| Кросс-номери | 1512-4236, 17220-RN0-A00, 71-01901-SX, A8520, AFAI327, HA-8626, HA-8626, LF-2151, WG2219988, 17220-RN0-A00, 17220-RYE-A00 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 304 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Pilot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.324 кг |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 304 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 176 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522,09 ₴




