
Фільтр повітряний Hyundai Getz 1.1i-1.6i 02-10, Blue Print ADG02240
254,94 ₴
- В наявності
- Код: ADG02240
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Getz 1.1i-1.6i 02-10, Blue Print ADG02240. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG02240
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG02240 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — CLICK (TB) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 63 л.с. | 2002–2005 |
| 1.1 67 л.с. | 2005–2009 |
| 1.3 85 л.с. | 2003–2005 |
| 1.3 i 82 л.с. | 2002–2004 |
| 1.4 i 97 л.с. | 2005–2009 |
| 1.6 106 л.с. | 2005–2006 |
| 1.6 106 л.с. | 2002–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG02240 |
| Кросс-номери | 0396-7150, 1 457 433 097, 121-07045, 121-07045G, 1500219, 1512-2303, 153071762506, 1714730, 1714730, 183891, 20-H0-008, 20H08, 2133269, 26-0559, 2658/1-LF-PCS-MS, 28113-1C000, 36HY061, 37-12 321 0015, 71-01465-SX, 820 108, 8A0157, A10058, A1158, A140296 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Getz |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.2 кг |
| Ширина [мм] | 125 |
| Довжина [мм] | 254 |
| Висота [мм] | 46 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254,94 ₴





