
Фільтр повітряний Toyota Avensis/Corolla 2.0D/2.2D 05-08, Blue Print ADT32293
437,89 ₴
- В наявності
- Код: ADT32293
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Avensis/Corolla 2.0D/2.2D 05-08, Blue Print ADT32293. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32293
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32293 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AVENSIS (T25_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS Combi (T25) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS седан (T25) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D-4D 136 л.с. | 2005–2009 |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2005–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT32293 |
| Кросс-номери | 121-17086, 1500159, 1512-4197, 153071760445, 1713923, 17801-0R010, 183886, 20-02-253, 20253, 2133610, 26-0692, 30-12 321 0005, 31145-LF-PCS-MS, 36TO025, 600 014, 70468, 71-01196-SX, 8A0050, A10163, A1244, A140739, A1516, A2207, A63137, AP 178/1 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.29 кг |
| Висота [мм] | 84 |
| Довжина [мм] | 305 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 145 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437,89 ₴





