
Колодки гальмівні (задні) Chevrolet Epica 2.0-2.5 2.0 TDCi 05- (121x39x14), Blue Print ADG042114
1 047,55 ₴
- В наявності
- Код: ADG042114
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Chevrolet Epica 2.0-2.5 2.0 TDCi 05- (121x39x14), Blue Print ADG042114. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG042114
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG042114 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — EPICA (KL1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 144 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 156 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG042114 |
| Кросс-номери | 0 986 495 168, 000 058B-SX, 000 058-SX, 025 247 4414/W, 1051046, 1349 02, 1349.02, 19-2908, 21349.02, 22-0510-1, 225013, 2474401, 27CV026, 320408, 37747, 402B0759, 5000-4305, 51-0W-W03, 51W03, 526.1, 526.1, 5502225013, 572633CH, 6141729, 704-20047 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 121 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.856 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 121 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 14 |
| Ширина [мм] | 39 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047,55 ₴






