
Фільтр повітряний Volvo V60/V70/S80/S60/XC60/XC70 06-, Blue Print ADF122204
572,85 ₴
- В наявності
- Код: ADF122204
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Volvo V60/V70/S80/S60/XC60/XC70 06-, Blue Print ADF122204. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF122204
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF122204 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 II (134) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 T3 | 2015–н.в. |
| 2.0 D2 | 2015–н.в. |
| 2.0 D3 | 2015–н.в. |
| 2.0 D4 | 2015–н.в. |
| 2.0 D5 | 2015–н.в. |
| 2.0 T 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 T3 | 2015–н.в. |
| 2.0 T4 | 2015–н.в. |
| 2.4 D4 AWD | 2015–н.в. |
| D3 163 л.с. | 2010–2012 |
| D3 136 л.с. | 2012–н.в. |
| D4 163 л.с. | 2012–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 205 л.с. | 2010–н.в. |
| D5 215 л.с. | 2011–н.в. |
| D5 230 л.с. | 2014–н.в. |
| VOLVO — S80 II (AS) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D DRIVe 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DRIVe 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 D 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 4.4 V8 AWD 316 л.с. | 2006–н.в. |
| D5 185 л.с. | 2006–н.в. |
| D5 215 л.с. | 2011–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| T4 180 л.с. | 2010–н.в. |
| VOLVO — V70 III (BW) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 163 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2009–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2009–н.в. |
| VOLVO — XC60 (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| T5 AWD 245 л.с. | 2015–2017 |
| 2.0 T 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 D / D3 / D4 AWD 163 л.с. | 2008–н.в. |
| D3 | 2015–н.в. |
| D3 136 л.с. | 2012–н.в. |
| D3 / D4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 | 2015–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD | 2015–н.в. |
| D4 AWD 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 AWD | 2015–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2008–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| T5 241 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2013–н.в. |
| T6 306 л.с. | 2013–н.в. |
| T6 AWD | 2013–н.в. |
| VOLVO — XC70 II (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D / D4 AWD 163 л.с. | 2007–н.в. |
| D3 163 л.с. | 2011–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 AWD | 2015–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADF122204 |
| Кросс-номери | 108316, 1500445, 1512-3156, 153071762393, 1613722980, 2133091, 26-0975, 30748212, 31370161, 35177-LF-PCS-MS, 36VL000, 512 321 0004, 600 637, 71-01328-SX, 8A0170, A0462, A1289, A141011, A2266, A63340, AFAU169, AP 165/6, AR35177PMS, BFA2257, C 35 177 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 349 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, XC60, XC70, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.380 кг |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 349 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 229 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572,85 ₴




