
Фільтр повітряний Daewoo Matiz 0.8/1.0SOHC 00-, Blue Print ADG02272
284,88 ₴
- В наявності
- Код: ADG02272
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Daewoo Matiz 0.8/1.0SOHC 00-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG02272 |
| Кросс-номери | 121-20061, 121-20061G, 153071760743, 1611155480, 1718410, 183895, 20-0W-W07, 20W07, 2133548, 2214-LF-PCS-MS, 26-0953, 29-12 321 0005, 36DW018, 42390022, 42390022, 71-01495-SX, 71706, 8A0226, 96591485, 96591485, A10160, A1060, A140984, A63235, A9209 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.260 кг |
| Висота [мм] | 27 |
| Довжина [мм] | 223 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284,88 ₴






