
Диск гальмівний (задній) Toyota RAV4 05-/Lexus HS 250h 09- (281x12), Blue Print ADT343207
1 337,85 ₴
- В наявності
- Код: ADT343207
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Toyota RAV4 05-/Lexus HS 250h 09- (281x12)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT343207 |
| Кросс-номери | 102596, 142.1303, 17808, 19-2466, 19-2466MAX, 19-2466SPORT, 23-1012C, 24011207141-PCS-MS, 24011207141-PCS-MSP, 24011207141PR-PCS-MS, 24011207141PR-PCS-MSP, 26TO028, 29353, 30-15 523 0102/PD, 3145114, 42431-0R010, 42431-42060, 42431-42060, 58153145114 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 55 мм |
| Діаметр маточини | 173 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Внутрішній діаметр | 173 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Макс. розмір розточки гальмівного барабана [мм] | 174 |
| Мінімальна товщина [мм] | 10,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 281 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 55 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 337,85 ₴








