
Втулка стабілізатора (переднього) Nissan Navara/Pathfinder 2.5-4.0 dCi 04-14 (d=32mm), Blue Print ADN180125
328,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADN180125
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Nissan Navara/Pathfinder 2.5-4.0 dCi 04-14 (d=32mm), Blue Print ADN180125. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN180125
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN180125 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ARMADA (R51) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 dCi 231 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — CAMIONES / FRONTIER (D40) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 144 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 dCi 4WD 231 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — NAVARA c бортовой платформой/ходовая часть (D40) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 dCi 231 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN180125 |
| Кросс-номери | 27615AP, 28780, 44132, 507-13140, 513298, 54613-7S000, 54613-ZR00A, 54613-ZT00A, 758915, 79-00893-SX, J4261007, J71049YMT, J71077YMT, NI-SB-14781, SS7959K, T444132, 513298 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 49 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.070 кг |
| Довжина [мм] | 49 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 51 |
| Ширина [мм] | 56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328,63 ₴




