
Фільтр повітряний Honda Accord VIII 2.4i 08-15, Blue Print ADH22270
387,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADH22270
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Accord VIII 2.4i 08-15, Blue Print ADH22270. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH22270
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH22270 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD EURO VIII седан (CU) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 201 л.с. | 2008–н.в. |
| HONDA — ACCORD VIII TOURER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 201 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22270 |
| Кросс-номери | 121-06047, 1512-3126, 17220-RL5-A00, 20-04-443, 20443, 26-1285, 2688K-LF-PCS-MS, 36HO040, 71-01141-SX, A10226, A141354, A1505, A63449, A8515, AP 102/7, AR10802PMJ, B130G0110, CA10802, DAF2688, DP1110.10.0447, E1231L, EAF743, F 026 400 357, FA1047 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 238 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.402 кг |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 238 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 211 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387,26 ₴




