
Фільтр повітряний Citroen C1/Peugeot 107 1.0 05-/Toyota Yaris 1.0-1.3 99-11, Blue Print ADT32260
242,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT32260
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C1/Peugeot 107 1.0 05-/Toyota Yaris 1.0-1.3 99-11, Blue Print ADT32260. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32260
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32260 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C1 (PM_, PN_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2005–н.в. |
| DAIHATSU — BOON (M3_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 70 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 87 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 91 л.с. | 2008–н.в. |
| PEUGEOT — 107 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — AYGO (WNB1_, KGB1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 (KGB10) 68 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — ECHO (SCP1_, NLP1_, NCP1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 16V 68 л.с. | 1999–2005 |
| 1.0 16V 65 л.с. | 2003–2005 |
| 1.3 87 л.с. | 2002–2005 |
| TOYOTA — VITZ (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.0 (KSP130) 72 л.с. | 2018–н.в. |
| TOYOTA — VITZ (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VVT-i 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 VVT-i 87 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT32260 |
| Кросс-номери | 1 457 433 971, 121-17000, 1444.PV, 1444.PV, 1444.PW, 1444.PW, 1444.RG, 1444.RG, 1444.RH, 1444.RH, 1444.XA, 1444.XA, 1500023, 1512-2672, 152071758655, 16018, 16018, 1713950, 17801-0J020, 1780123030, 17801-23030, 17801-23030, 20-02-288, 20288, 2132949 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Sirion, 107, Yaris, C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.058 кг |
| Висота [мм] | 43 |
| Довжина [мм] | 260 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 116 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242,04 ₴




