
Сайлентблок ресори (задній/задній) Mitsubishi L200/L300/L400 86-, Blue Print ADC48010
65,37 ₴
- В наявності
- Код: ADC48010
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок ресори (задній/задній) Mitsubishi L200/L300/L400 86-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC48010 |
| Кросс-номери | 2307-0751, 41110, 4234351, 423-50-4351, 43MI002, 477002, 502-12021, 72-5024, 80 94 1110, BSK7525, BU6104, C9960, FSK7525, GM-1036, GOJ512, GOM-512, J4285000, LSB-0002, M400I10, MB 111 070, MB 584 530, MB111070, MB584530, MT 362 394, MT362394, RU-512 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Матеріал | Гума |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.030 кг |
| Внутрішній діаметр | 16 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 36 |
| Сторона встановлення | ззаду |
| Товщина (мм) | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65,37 ₴




