
Диск гальмівний (задній) Hyundai Santa Fe I/II 2.0-3.3 05-13 (302x11), Blue Print ADG043128
1 762,93 ₴
- В наявності
- Код: ADG043128
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Hyundai Santa Fe I/II 2.0-3.3 05-13 (302x11)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG043128 |
| Кросс-номери | 0993-3150, 103403, 142.1293, 17895, 19-1864, 19-1864SPORT, 203432, 23-1143C, 24011101461PR-PCS-MS, 24011101461PR-PCS-MSP, 24011101461-SET-MS, 24011101461-SET-MSP, 26HY055, 285.3517.20, 29351, 37-15 523 0013, 5010-1671, 5797, 5815203432, 58411-2B000 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 72 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 6.5 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 302 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 72 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 11 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| для оригінального номера | 58411-2B000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 762,93 ₴






